Nieuws & nieuwsbrieven
07.06.2017

Herdenkingsmunt TnC350-BoM350

BESTEL GOLD PLATED COIN

Gratis officiële herdenkings-uitgifte 350 jaar

De stichting Michiel de Ruyter kondigt in samenwerking met Hollandsche munt een GRATIS officiële herdenkings-uitgifte in CROWN-SIZE aan. De bestelde munten zullen tijdens de glorieuze intocht aan boord van één van de historische zeilschepen meegaan op de Medway. Een echtheidscertificaat beschrijft de munt. Dit certificaat wordt ondertekend door de voorzitter van onze stichting en nazaat van de Admiraal, Frits de Ruyter de Wildt.

BELANGRIJKE INFORMATIE:

• De gratis herdenkingsuitgifte is strikt gelimiteerd
• Uw uitgifte is GOUD verguld en CROWN-SIZE formaat
• Officiële uitgifte datum : 22 juni 2017

Uw officiële GRATIS Crown-Size uitgifte is - GOUD verguld - 32 gram zwaar en geslagen in de hoogste verzamelkwaliteit.

Bestel direct voordat het te laat is. OP = OP! Al meer dan 1000 besteld!

GEKLEURDE MUNT/COLOURED COIN

NL: Naast de GOUD vergulde munt geeft onze stichting een gekleurde versie uit. Een gelimiteerd aantal al aan speciale gasten worden aangeboden. Deze kunnen ook door u besteld worden voor 8 euro ps plus porto.

 • 43mm diameter, antiek brons finish
 • email ons:
  • aantal van uw bestelling 
  • versie munt of sleutelhanger
  • postadres van uw order
 • verzending eind juni. (munten gaan mee ab Morgenster) 
 • na ontvangst van uw kosten (1 munt/sleutelhanger = 10,58 euro)
 • bank: NL30ABNA0642367582, St. Michiel de Ruyter, ref. # munt & naam

UK: Besides the gilded coin we can also provide a coloured version through our Foundation. A limited number of these will be presented to VIP's at special occasions. You can order them for 8 euro. (plus postal costs)

 • 43mm diameter, antique brass finished
 • send us:
  • total number you wish to receive 
  • version coin or keychain
  • postal address for your order
 • shipment by the end of June. (coins will travel ob Morgenster)
 • after money transfer. (1 coin = 10,58 euro)
 • bank: NL30ABNA0642367582, St. Michiel de Ruyter, ref. # coin & name

An example is shown on our promo-page "what's our role?"